مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاونت امود داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ششصد بسته سبد غذایی و پک بهداشتی را به ارزش ۷۰۰میلیون ریال در بین خانوارهای کم برخودار مناطق روستایی ومحروم ین استان توزیع کرد. به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال […]

 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: معاونت امود داوطلبان جمعیت هلال احمر استان ششصد بسته سبد غذایی و پک بهداشتی را به ارزش ۷۰۰میلیون ریال در بین خانوارهای کم برخودار مناطق روستایی ومحروم ین استان توزیع کرد.

به گزارش پایگاه خبری قلم دنا به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد،سید امان اله جهانبین افزود: هلال احمر طرح”فرشتگان رحمت” را با هدف کمک معیشتی به اقشار بی بضاعت، ترویج فعالیت های خیرخواهانه و عام المنفعه با همکاری پرشور خیرین و داوطلبان در استان کهگیلویه وبویراحمداجرا می کند.

وی اظهارداشت: هلال احمر استان کهکیلویه و بویراحمد ۱۶۰بسته سبد غذایی و معیشتی را به ارزش بیش از ۳۰۰ میلیون ریال در بین خانوارهای کم برخودار توزیع شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کهکیلویه و بویراحمد از توزیع ۴۴۰بسته پک بهداشتی و مواد ضدعفونی و۴۰۰۰ عدد ماسک دولایه در بین خانوارهای کم برخودار استان خبرداد و گفت: توزیع این بسته ها به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا انجام شده است.

جهانبین ، ارزش این بسته های بهداشتی توزیع شده را بیش از ۴۰۰ میلیون ریال بیان کرد.

وی تاکید کرد: جمعیت هلال احمر استان کهگیلویه و بویراحمد رویکرد دستگیری از مستمندان وافرادبی بضاعت و بهره گیری از توان و ظرفیت خیرین، داوطلبان طرح ملی فرشتگان رحمت را در مسیر تحقق اهداف و برنامه های خیرخواهانه اجرا می کند.