مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز به کار فعالیت‌های کانون خبر داد. به گزارش پایگاه خبری…. کبری اخلاقی‌نیا در خصوص ثبت‌نام در کلاس‌های زبان کانون ‌پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: نحوه‌ی ثبت‌نام زبان آموزان به این شکل است که فرد داوطلب جهت ثبت‌نام در کلاس‌های کانون زبان […]

 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز به کار فعالیت‌های کانون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری…. کبری اخلاقی‌نیا در خصوص ثبت‌نام در کلاس‌های زبان کانون ‌پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: نحوه‌ی ثبت‌نام زبان آموزان به این شکل است که فرد داوطلب جهت ثبت‌نام در کلاس‌های کانون زبان ایران می‌تواند از مورخ ۹۹/۰۱/۲۳ بصورت حضوری به مراکز آموزشی کانون در دو شهر یاسوج و گچساران مراجعه کرده و یا در ساعات ۱۱ تا ۱۸ عصر با شماره ۳۳۲۲۲۷۶۸۱ در شهر یاسوج و شماره ۳۲۲۲۷۲۲۱ شهرستان گچساران تماس حاصل کنند.

وی ادامه داد: زبانی آموزانی که در ترم قبلی (زمستان ۹۸) در کانون زبان بوده‌اند؛ می توانند جهت ثبت‌نام خود در ترم جدید (بهار۹۹) به سایت ilireg.ir مراجعه کنند و در ادامه از پنل زبان آموزان وارد گزینه پرداخت شهریه شده و بعد از اتمام واریز شهریه مجدد وارد همان پنل شوند و به انتخاب کلاس خود اقدام کنند، البته پرداخت شهریه به منزله ی ثبت‌نام نهایی زبان‌آموز نیست.

وی تصریح کرد: ثبت‌نام کلاسی بصورت سیستمی تا پایان هفته جاری ۹۹/۰۱/۲۲ توسط زبان آموز یا اولیا ایشان در صورت واریز پرداخت شهریه قابل انجام است.

مدیرکل کانون‌های پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اولیا و زبان آموز می‌توانند جهت پرسش و پاسخ خود در شهر یاسوج با شماره همراه ۰۹۱۷۵۱۶۷۰۵۵ آقای موسوی و در شهر گچساران به شماره‌ی ۰۹۰۱ ۴۷۹ ۰۴۲۸ آقای کشاورز تماس حاصل کنند.

این مسوول عنوان کرد: تمامی مراکز آموزشی کانون زبان از مورخ ۹۹/۰۱/۲۳ بصورت حضوری اقدام به ثبت.نام زبان آموزان می‌کنند و براساس تقویم ترمی مراکز آموزشی کانون زبان ایران، ترمِ بهار ۱۳۹۹ این مجموعۀ آموزشی از روز شنبه ۶ اردیبهشت ماه برای کلاس‌های روزهای زوج آغاز خواهد شد.

اخلاقی‌نیا تصریح کرد: بر همین اساس شروع کلاس‌های روزهای فرد از روز یکشنبه ۷ اردیبهشت ماه و همچنین شروع کلاس‌های دوشنبه و پنجشنبه و ویژۀ دوشنبه از تاریخ ۸ اردیبهشت ماه خواهد بود.

این مسوول عنوان کرد: با توجه به شرایط مختل شده توسط ویروس کرونا و پیش‌بینی ستاد کانون زبان در خصوص آزمون‌های تعیین سطح به اطلاع می‌رساند زبان‌آموزان یا داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تعیین سطح را دارند باید از اوایل هفته آینده از طریق مراکز نامبرده اقدام کنند.

اخلاقی‌نیا بیان کرد: تعیین سطح در ترم جدید بصورت تلفنی و از طریق کارشناس تعیین سطح در مقاطع مختلف انجام می شود.ضمنا با توجه به شرایط پیش آمده و حفظ ارتباط کانون زبان با زبان آموزان و … جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به کانون زبان می توانید وارد کانال تلگرامی به آدرس @ILIYASOOJ شوند.