بخشی از ورودی تونل در حال احداث محور پاتاوه -دهدشت به دلیل شدید بارش باران و رعد و برق ریزش کرد. وحید محمدی‌تبار مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد دقایقی پیش پنجشنبه ( ۲۱ فروردین ماه ۹۹ )، اظهار کرد: بارش‌های اخیر هیچ گونه خسارتی وارد نکرده است و تنها بخشی از ورودی تونل […]

 

بخشی از ورودی تونل در حال احداث محور پاتاوه -دهدشت به دلیل شدید بارش باران و رعد و برق ریزش کرد.

وحید محمدی‌تبار مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد دقایقی پیش پنجشنبه ( ۲۱ فروردین ماه ۹۹ )، اظهار کرد: بارش‌های اخیر هیچ گونه خسارتی وارد نکرده است و تنها بخشی از ورودی تونل در حال احداث محور پاتاوه – دهدشت به دلیل شدید بارش باران و رعد و برق ریزش کرد که تلفات جانی و یا مصدومی نداشتیم.

وی با بیان اینکه این تونل توسط شرکت زیر ساخت وزارت راه و شهرسازی در حال احداث است، تاکید کرد: این تونل زیر بار ترافیکی هنوز نرفته و در محور پاتاوه – دهدشت ( بعد از قلعه دختر ) در حال احداث است که به دلیل بارش شدید باران و رعد و برق‌ بخشی از آن ریزش کرده و هیچ گونه مشکلی هم ایجاد نکرده است.
وحید محمدی‌تبار مدیرکل بحران استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: تمام محورهای مواصلاتی ما برای تردد خودروها باز است و هیچ مشکلی نداریم و جای نگرانی هم نیست.