معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلیه کارخانه های استان با رعایت پروتکل های بهداشتی به فعالیت های روزانه خود می پردازند. سید حشمت الله صمیمی دوست با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان “جهش تولید” از سوی رهبر معظم انقلاب و سیاست های دولت تدبیر و امید در خصوص حمایت […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلیه کارخانه های استان با رعایت پروتکل های بهداشتی به فعالیت های روزانه خود می پردازند.

سید حشمت الله صمیمی دوست با اشاره به نامگذاری سال جاری با عنوان “جهش تولید” از سوی رهبر معظم انقلاب و سیاست های دولت تدبیر و امید در خصوص حمایت از بنگاه های تولیدی در جنگ اقتصادی حال حاضر، اظهار داشت:
براساس مصوبه نشست ستاد مبارزه با کرونا کلیه کارخانجات استان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: کارخانه سیمان مارگون و کارخانه سیمان یاسوج واقع در تنگاری دشت روم نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی هم اکنون فعال هستند.

وی عنوان کرد: حتی در این ایام واحد تولیدی الکل در شهرک صنعتی سرآبتاوه یاسوج که نیمه فعال بود، راه اندازی شده و بخش اعظمی از نیاز مردم استان را تامین می کند.

صمیمی دوست گفت:  کارخانه لوازم آرایشی و بهداشتی “سینره” تمام خط تولید خود را به سمت تولید ژل بهداشتی و ضدعفونی کننده برده و این محصولات در اختیار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته و بین داروخانه ها و مراکز نیازمند ارسال می شود.